Démonitsz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Csak a képzelet szabhat határt.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Játék és harc tér

Go down 
SzerzőÜzenet
Zalix Omega
Admin
Zalix Omega


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2014. Jul. 19.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pokol

Játék és harc tér Empty
TémanyitásTárgy: Játék és harc tér   Játék és harc tér EmptyHétf. Júl. 21, 2014 12:57 pm

Történetünk nyár közepén, éjfél körül, kelemesen hüvös estén, eső után veszi kezdetét. (Ha most érkeztek a városba kérlek nevezétek meg a kaput amelyiken beléptek, ha már a városban kezdtek akkor nevezétek meg a kezdő pontotokat [pl: a nagy tér, otthon, templomban, sarki boltban, stb.])
Vissza az elejére Go down
https://demonitisz.hungarianforum.net
Zalix Omega
Admin
Zalix Omega


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2014. Jul. 19.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pokol

Játék és harc tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék és harc tér   Játék és harc tér EmptySzer. Júl. 23, 2014 1:02 pm

Gin
Éjfélt üt az órám. Mivel még mindig nem tudok elaludni és meg is éheztem ezért felkapom a kardom, felcsatolom a pisztojom, hátamra veszem Nala tárolóját és kilépek az ajtón. Amint kiérek a panelból előszőr balra nézek mesze a távolban látom az Oszlopot, egy ideig csak bámulom aztán át megyek a másik oldalra az éjelnapaliba.
-Jó estét! A szokásosat kérem.- szólok oda az eladónak aki már keresi is a mentolos fagyit, ezalat odasétálok az újságos pulthoz egy képregényel, egy autós és egy tévéújságal megyek a kaszához, fizetni készülök amikor megcsören a telefonom.
-Igenis értetem.- szólok bele a telefonba.- Írja a számlámra.-mondom a boltosnak és elveszem a fagyit- A többiért majd késöbb visszajövök!- ezel kirohanok az utcára és a Japán kapu felé veszem az irányt, ami szerencsére csak egy sarok a lakásomtól. Futásközben kibontom a fagyim, a zacskóját zsebre vágom és tárcsázom az egyik haverom:
-Hello! Hol vagy?... Aha értem. Gyere a Japán kapuhoz támadnak a Bábosok.
Vissza az elejére Go down
https://demonitisz.hungarianforum.net
 
Játék és harc tér
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonitsz :: Démonitisz-
Ugrás: